İçeriğe geç

Telefon

0 533 599 2958 | Pazartesi – Cuma

Adres

Beykoz – İstanbul / Türkiye

Tanışmaktan memnuniyet duyacağız!

  Şirketimizin değerlerinde en önde gelen konulardan olan “müşteri merkezli yaklaşımı “ sağlam temellere dayandırmak ve tüm çalışanlarımıza bu bakış açısını kazandırmamızı sağlayan bir gelişim süreci geçirdik. Bu süreç içerisinde müşteri deneyiminin, geleneksel müşteri ilişkileri yönetiminden nasıl evrildiğini ve sektör farketmeksizin kalıpların dışında düşünmenin önemini kavramak en büyük kazanımlardan birisiydi. Müşteri deneyimi olgusunun sadece analitik kalıplar çerçevesinde ele alınması mümkün olmadığını, “halden anlama” , “hayatı kolaylaştırma” gibi davranışsal dokunuşların nasıl fark yaratabildiğini anlamak adına farkındalık yaratan bir çalışmaydı.

  Merve Çıkrıkçı Kuru

  Metod Mühendisliği ve Müşteri Projeleri Yöneticisi
  Alibey Hotels & Resorts

  “Müşteri deneyimini önemseyen, misafirlerini yaptığı tüm işlerin merkezine yerleştirmeye çalışan bir turizm tesisinde uzun yıllar çeşitli kademelerde ve müşteri merkezli dönüşüm projelerinde görev almış biri olarak Sn. Erdem Özşen ile yollarımızın kesişmesinden son derece mutluyuz. Genç, dinamik, çalışkan, tecrübeli ve son derece disiplinli çalışma anlayışı ile tesislerimizde son birkaç senede “Müşteri merkezli dönüşüm projesi” adı altında gerçekleştirmeye çalıştığımız stratejik ve altyapısal dönüşüm yolculuğumuzun kolaylaştırıcısı, yol ve yön göstericisi olmuştur. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

  Can Ayaz

  Turizm Grubu Kalite Güvence Direktörü
  Alibey Hotels & Resorts

  Globallleşen turizm yatırımlarımızın, en üst segmentte başarıya ulaşması noktasında yürürttüğümüz çalışmalar; öncelikle insan ve müşteri odaklı yaklaşımı organizasyonlarımızın merkezine etkin bir şekilde yerleştirme noktasında büyük katkı sağlamıştır. Erdem beyin; sürekli öğrenen organizasyon yapımıza kattığı etkin öğretim teknikleri, müşteri deneyimi performansının artmasına önemli katkıda bulunmaktadır. Bununla birlikte proaktif operasyon hedefiyle önemli ve güzel çalışmalar yapıyoruz.

  Hakan Öztürk

  Turizm Grubu Genel Direktörü

  Müşteri ilişkileri ve müşteri deneyim yönetiminde başarılı olmanın, yapılan bir işte başarılı olunabilecek en değerli ve en önemli konu olduğunu anlamamızı sağlayan bir çalışma oldu.

  Abdullah Gayret

  Genel Müdür

  Yapılan eğitimlerde, kurumumuz bünyesindeki farklı pozisyonlarda çalışan arkadaşlarımıza eşit mesafede yaklaşılarak birimler arası istişare kültürüyle gelişen çözüm ve sonuç odaklılığın kuvvetlenmesini sağladı.

  Taylan Akgün

  Operasyon Koordinatörü

  Yapılan çalışmalar ile firmamızda gerçekleştirdiğimiz müşteri deneyimi projelerinin sağlam bir altyapıya sahip olması sağlanmış; her sene üzerine artı koyularak ilerlemektedir.

  Pırıl Konuk

  İş Geliştirme Yönetici